"Elastyczność bez granic w promocji i reklamie - warsztaty"

 

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zorganizowaliśmy warsztaty dla uczniów z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Świeciu, które poprowadziła doświadczona dziennikarka regionalnej telewizji - Pani Karolina Ratajczak.

15 listopada 2022r. odbyło się szkolenie dotyczące tworzenia materiału filmowego, w którym wzięły udział 22 osoby. W ramach szkolenia zorganizowanoćwiczenia praktyczne w grupach m.in. przy tworzeniu scenariusza.

16 listopada 2022r.miały miejsce warsztaty dotyczące prezentacji treści reklamowych oraz wizerunku w Internecie, w których wzięło udział 20 osób. Uczestnicy zajęć mieli okazję przygotować i zaprezentować własny tekst reklamowy oraz nagrać tekst lektorski.

Warsztaty miały na celu pokazanie uczniom praktycznej strony szeroko pojętej reklamy i promocji, pomóc w przełamaniu wstydu, skrępowania, zachęcić do autoprezentacji.

Jako organizatorzy mamy nadzieję, że nabyte na warsztatach umiejętności pomogą i dodadzą uczestnikom odwagi na egzaminach zawodowych, maturalnych lub na dalszym etapie ich ścieżki zawodowej,podczas rozmów kwalifikacyjnych o pracę, bądź otwieraniu własnych działalności gospodarczych.

Partnerzy wydarzenia:

- Powiat Świecki

- Gmina Świecie

- Lokalna Grupa Działania „Gminy Powiatu Świeckiego”